Zeleneč 9 : 1 CFM JA U15 ObfZ (2:0)

18.05.2019                                     Zeleneč 9 : 1 CFM JA U15 ObfZ (2:0)

Góly: Augustín 66´

Zostava:

Adamec, Hruška, Urbanovský, Gogol, , Kováčik,  Augustín, Melicher, Garafa, Žák M., Fořt, Žák A., Obuch A.,

Hodnotenie:

Už pred samotným zápasom sme vedeli ,že to nebude prechádzka ružovou záhradou. Oklieštená zostava ma prinútila urobiť viacero zmien a to hlavne na konkrétnych postoch. Keďže nás bolo len tucet, nemal som moc trápenia so zložením základnej  zostavy. Od úvodného hvizdu náš súper preveroval zdatnosti našej defenzívy. Využívali najmä fyzické zdatnosti, ktoré prevyšovali hlavne v osobných súbojoch. Napriek tomu sme súperovi odolávali a snažili sa hrať pekný kombinačný futbal. Prvý gól, ktorý sme inkasovali, bol po viacpočetnom prečíslení súpera, keď sme nedokázali podržať loptu na svojich kopačkách v predných radoch. Samotnému gólu predchádzala zlá komunikácia a presúvanie. Vôbec sme si neplnili úlohy ako: presúvanie, križovanie, vzájomné zabezpečovanie a hlavne situáciu 1:1. Ako náhle sme sa ocitli v súboji 1:1 vždy sme školácky naleteli na kľučku protihráča. Nehovoriac o tom, koľko ďalších čistých šancí náš oponent zahodil. V prvom polčase sme inkasovali dva góly. Prvo-polčasové  meranie síl dopadlo ešte nad naše očakávania.

V úvode druhého dejiska prišlo zranenie Hrušku a my sme už striedať nemohli. Odolávali sme strelám súpera, no žiaľ nie až do konca zápasu. Inkasovali sme ďalších sedem gólov. Podarilo sa nám aj rozvlniť sieť súpera, keď sa po individuálnej akcii Gogola ocitol sám pred prázdnou bránou Augustín. Sľubná individuálna akcia, škoda ,že bola prvá aj posledná. Chlapcom sa bojovnosť zaprieť nedá. Snažili sa niečo urobiť s nepriaznivým výsledkom  zo všetkých síl. Nesklamal nikto, no najviac potešil výkon Lucasa Kováčika.

Zhodnotil tréner:  Šimon Pažík