Martišovič, Sadloň, Mahrek, Domin, Polák, Lenický, Fano, Marušic, Tarana, Gál, Čonka, Prvý, Kyselica, Herák, Urbanovský, Klimo

Góly:

Č.K.: Mahrek

Ž.K.: Čonka

Hodnotenie:

V druhom kole sme vycestovali do Salíb. Už pred úvodným hvizdom sme vedeli že nás nečaká ľahký zápas. Nováčik súťaže bol nabudený po vysokom víťazstve 9:1 s Novým Mestom.

Do zápasu sme nevstúpili vôbec dobre. Hrali sme strašne ľahkovážne, naivne a miestami ustráchane. Nedokázali sme vyhrávať osobné súboje, kombinácia viazla na nepresnosti. K tomu sa ešte pridal strach zapojiť sa do kombinácie a vypýtať si loptu. Po nevydarených prihrávkach alebo po zlom preberaní lopty sme sa namiesto okamžitého prepnutia do obrannej fáze len prizerali a čudovali sa nad súperom. Hlavne v prvom polčase sme nechávali súperovi veľa priestoru na ihrisku čo s radosťou využíval. Ako sme mali možnosť vidieť neskôr, stačilo ľahké dostúpenie a súper už mal problém v kombinácii. Do druhého polčasu sme vstúpili aktívnejšie a hlavne zo snahou. TAKTO MUSÍME  HRAŤ OD ZAČIATKU!!!

V prvom kole sme takisto doháňali náš prvopolčasový zlý výkon. Čo sa dialo na ihrisku neskôr dobre videli všetci prítomný a každý má nato svoj názor. Na jednom sa ale zhodneme. Nezmeníme výkon nikoho iného len svoj, každý z nás musí začať od seba v hodnotení zápasu. Čaká nás veľa práce aby sme dokázali minimalizovať veľké chyby ktoré robíme. Toto hodnotenie píšem s odstupom času a už teraz môžem zhodnotiť, že „facka“ ktorú sme dostali nás prebrala minimálne v tréningovom procese. Po výbornom úvode v príprave totižto prišiel útlm v tréningovom nasadení. Toto sa však po víkendovom zápase vrátilo k dobrému.

Hodnotil: tréner Martin Bališ