TJ Boleráz-Dobrá Voda U15 – FK Krakovany U15 5:2 (0:2)

TJ Boleráz-Dobrá Voda U15 – FK Krakovany U15 5:2 (0:2)

21.kolo ObFZ

TJ Boleráz-Dobrá Voda U15 – FK Krakovany U15     5:2 (0:2)

Góly: 2 Sedlák

Zostava : Tonkovič, Melicher, Adamec ,Urbanovský, Kováčik, Sedlák, Rechtorík, M. Žák, Magula, Strečanský, Fořt, Majerník, Šurin, Augustín, Gogol

V 21.kole sme nastúpili na ihrisku Dobrej Vody, kde spojené celky Bolerázu a Dobrej Vody podávajú výborné výsledky.

Od začiatku zápasu vzal hru do rúk súper a my sme zodpovedne bránili. Zárodky šancí sme dokázali zlikvidovať. Útočné akcie sa nám darilo včasným dostupovaním prerušovať a nasadenie z našej strany bolo výborné. Z protiútokov sme si dokázali vytvoriť sľubné šance. V 22. minúte presnou strelou, rozvlnil sieť Sedlák, keď dostal  loptu od Strečanského. O 10 minút neskôr to bol znova Sedlák, ktorý výbornou strela spoza šestnástky opäť skóroval. Do kabín sme išli s výborným výkonom s 2 gólovým rozdielom.

Do druhého polčasu sme prestriedali ,aby všetci a aj menej skúsený hráči mohli vstúpiť do zápasu. Od začiatku polčasu sme boli pod tlakom a súper nás nepustil za polovicu. Jednoduché straty v strede ihriska nám začali komplikovať vývoj. V 38. minúte po nedôraznom dostúpení hráčov v pokutovom území sme inkasovali. Od 50. minúty sme inkasovali 3 góly po sebe, keď sme boli rozhádzaní a neboli v priestoroch, ktoré sme mali zatvárať. Individuálne straty nás obrali o vedenie v zápase. Posledný zásah padol v 67. minúte a skompletizoval stav 5:2.

Veľké pozitívum bola predvedená hra v prvom polčase. Výborné nasadenie, zabezpečovanie, presun ťažiska, hra na lopte. Vyzeralo to konečne ako malo… Sklamanie bolo naskočenie do druhého polčasu a hlavne od striedajúcich hráčov. Veľmi nás mrzí ako nám veľmi dobre rozohraní zápas ušiel. Výborné výkony podali Magula, Sedlák a Majerník. Taktiež prvopolčasový výkon Adamca. Očakávam však viacej od Urbanovského, Melichera a Šurina.

Hodnotil: tréner Adam Holán

Share this post

Leave a Reply