ŠK Blava Jaslovské Bohunice U15 – FK Krakovany U15  4:3 (2:2)

ŠK Blava Jaslovské Bohunice U15 – FK Krakovany U15  4:3 (2:2)

ŠK Blava Jaslovské Bohunice U15 – FK Krakovany U15  4:3 (2:2)
Zostava:Pripko, Adamec, Melicher, Urbanovský, Gogol, Dadík, Rechtorík, Marušic, Malík, Lenický, Hruška, Bučko, Augustín, Kováčik
V 13. kole sme sa stretli s týmom, ktorý nám dýcha na chrbát z 5. miesta.
Zápas sme začali veľmi dobre, keď sme sa už v 3. minúte tešili. Akciu, ktorú pripravili Dadík s Rechtorikom ,prvý menovaný zakončil úspešne . O 4 minúty neskôr, znova táto dvojica vytvorila akciu, keď na jej konci bol pre zmenu Rechtorík. Po týchto góloch to vyzeralo veľmi dobre. No všetko bolo inak. V 10. minúte po zlom preberaní hráčov v šestnástke, super znížil stav.
Prestali sme behať,  nemali sme pohyb, žiadna ochota behať, absolútny nezáujem z našej strany. Obrana sa nevytláčala a v strede zálohy sme boli rozhádzaní! Na ihrisku z našej strany vládol chaos. Po strate lopty v strede ihriska Bohunice opäť skórovali a dorovnali skóre v 34. minúte.
Na začiatku druhého polčasu sme mali veľkú šancu, keď sme nevedeli dokopnúť loptu do siete. V 45. minúte, po pravej strane zaútočil super, spravili troch hráčov na čiare a dokonca bol ešte nezmyselne faulovaný v pokutovom území!!! O 7 minut neskôr výbornou strelou spoza hranice šestnástky, sa dostal súper do  dvoj gólového vedenia. V 59. minúte sme ešte znížili, v čom mali prsty opäť Dadík s Rechtorikom.
Tento zápas nám ukázal, že bez chuti a snahy sa futbal hrať nedá, výkon hodnotím slabo a sme sklamaní s prístupu niektorých hráčov. Pri futbale pri mali ostať egá mimo.
Zápas hodnotil: Asistent Trénera Adam Holán

Share this post

Pridaj komentár