Považská Bystrica – CFM JA U15 0:0

Považská Bystrica – CFM JA U15 0:0

25.8.2018 10:00 MZ
Považská Bystrica – CFM JA U15 0:0
Zostava: Uvaček,Rechtorik, Sedlak, Brezina, Kubica, Lenicky, Šulovský, Dadík, Ostrovsky (57.Zuskin), Marušic (45.Trebaticky), Gál (62.Hornak)
Hodnotenie: Odohrali sme zatiaľ najlepší zapas, z hľadiska taktickej disciplíny. Vsetci hráči veľmi dobre plnili taktické pokyny na jednolivých hráčskych postoch a preto aj obranná fáza celého družstva bola na vysokej úrovni. Darilo sa nám hlavne prehustiť stredovú zónu a narúšať rozohrávku súpera ďaleko od našej brány. Po zisku lopty sme chceli hrať kolmo k bráne súpera, čo sa nám aj v niektorých fázach darilo, pretože mame na to typy
hráčov. V druhom polčase sme mali 3,4 veľmi dobre príležitosti po rýchlom prechode do utoku, len škoda, že sa nám to nepodarilo lepšie vyriešiť. Súper bol veľmi kvalitný a hrozil hlavne strelami z diaľky a štandardnými situáciami, po ktorých sme mali aj trochu štastia, ale to k futbalu patrí… Nerád vyzdvihujem jednotlivcov, pretože výsledok je prácou celého družstva, ale dnes nas v niektorých situáciách podržal brankár Uvaček a cela obranná formácia fungovala výborne. Som rad, že sme sa súperovi vyrovnal v agresivite v osobných súbojoch , pretože Ta nám chýbala v zápase s Myjavou.
Trener: Peter Majerník

Share this post

Pridaj komentár