OŠK Zavar – FK Krakovany ObFZ U15    3:1 (2:0)

OŠK Zavar – FK Krakovany ObFZ U15    3:1 (2:0)

OŠK Zavar – FK Krakovany ObFZ U15    3:1 (2:0)

Zostava: Pripko, Adamec, Malík, Melicher, Obuchová, Gogol, Tonkovičová, Urbanovský, Šurin, Bučko, Letko, Marinčin, Letko, Garafa
V 11. kole sme nastúpili na ihrisku nášho tabuľkového súpera. Zavar sa nachádzal na 4. mieste a o jednu priečku za nami, kde bohužiaľ po zápase neostal…
Po dobrom tréningovom procese v týždni sme sa tešili na ťažký zápas. Dali sme si záležať, na osobné súboje a hru do tela, za čo by som chcel určite pochváliť. Ďalej nás mrzia základné chýb, ktorých sa dopúšťame v zápase. Ako napríklad zlé postavenie pri autoch, otvorená obrana pri výkopoch, nesprávne vystupovanie pri súperovom protiútoku. Budeme sa musieť tomu povenovať na tréningu.
Nastúpili sme na zápas do ktorého nás fyzicky stavaný súper do ničoho nepustil. Dopredu sme si nevedeli vytvoriť žiadnu šancu. V 21. minúte sa Zavar dostal do vedenia, keď lopta v brankárovom území nebola pokrytá a útočník ľahko zakončil. Protivník si ďalej držal štandard a všetky naše akcie prerušoval. V 33. minúte sa súper dostal vpred cez rozhádzanú obranu a po zlom vystupovaní dostal do šestnástky a pridal zásah na 2:0.
Do druhého polčasu sme nastúpili s cieľom skórovať.
Striedaní hráči sa dobre dostali do zápasu a darilo sa nám viacej držať loptu. Ale opäť súper strieľal gól, keď po nedôraznom bránení v šestnástke, poľahky skóroval. Obraz hry sa už nemenil. Smutné je, že sme celý zápas nevystrelili. Až v 68. minúte keď po “strele” Gogola, ktorú brankár išiel spracovať a preskočila mu nohu.
Tento zápas nám ukázal nedostatky, ktoré sa budeme snažiť v blízkej dobe odstrániť.
Zápas hodnotil: Asistent Trénera Adam Holán

Share this post

Leave a Reply