Nové Zámky 4:0 CFM JA U15 (3:0)

Nominácia:Vitek, Polák, Strečanský, Magula, Uváček, Zurek, Domin, Tarana, Domin, Klimo, Obuch L., Sadloň, Danko, Hátrik, Obuch A., Majerník, Kyselica

Hodnotenie :

Od úvodného výkopu sa na to nedalo pozerať. Jedna obrovská katastrofa. Nevedeli sme si prihrať tri súvislé lopty po sebe. Súper, ktorý kombinačne neukázal nič, len nakopával loptu a aj tak dokázal dať 4 góly. My sme vystrelili na bránu v prvom polčas dvakrát, aj to nepočítam ako ohrozenie súpera.

Obrovské hrubé chyby v obrane nás stáli prvé dva góly. Nekomunikujeme, nebojujeme a čo je najsmutnejšie, niekoho ani konečný výsledok nemrzí. Celkový dojem zo zápasu je hrôzostrašný. My sme za 70min neukázali absolútne nič. Prehrávali sme 2:0 a namiesto toho, aby sme sa snažili a chceli otočiť skóre, tak sme v útoku vyklusávali. Žiadna bojovnosť, žiadna ochota zvrátiť skóre! Miestami to vyzeralo, akoby sme sa v stredu prvýkrát stretli a ideme odohrať cez víkend zápas ,,a skúsiť niečo “.

Aj keď sa nám podarilo ohroziť bránu súpera druhý polčas – aj tak neúspešne a nesprávne riešenia situácií pod tlakom boli kľúčové. Je ťažké hodnotiť,čo bolo na tomto zápase vlastne dobré, lebo v podstate skoro nič. Sklamalo ma celé mužstvo. Ďalší zápas, ktorý sme si prehrali sami a doslova sme darovali 3 body Novým Zámkom. S jedným jediným výkonom som bol ako tak spokojný, a to s Timotejom Kyselicom. Makal až do konca zápasu, aj keď sme už šancu na zvrátenie žiaľ nemali.

Hodnotil: tréner Šimon Pažík