MŠO Štúrovo 0:5 CFM JA U15 (0:1) 

MŠO Štúrovo 0:5 CFM JA U15 (0:1) 

MŠO Štúrovo 0:5 CFM JA U15 (0:1) 

 

Zostava: Vitek, Magula, Domin, Klimo, Hátrik, Zurek, Kyselica, Majerník, Strečanský, Mahrek, Uváček, Prvý, Obuch L., Danko, Obuch A., 

 

Góly: Majerník, Kyselica, Strečanský, 

Obuch Lucas, Mahrek 

 

Hodnotenie:

 

O 6:30 ráno sme štartovali na dlhú cestu na pôdu súpera zo Štúrova. Myslel som, že skoré vstávanie a zdĺhavé cestovanie ovplyvní náš výkon. Opak bol ale pravdou. Hneď od začiatku zápasu sme dirigovali tempo hry. Poučili sme sa z chýb minulého týždňa a väčšinu z nich odstránili. Prvé prihrávky sme si dali jednoduché a nekomplikovali si pobyt na ihrisku. Pomohlo nám množstvo vyhratých osobných súbojov a rýchlejšie dostupovanie nášho súpera pri preberaní lopty. Čo ma určite teší, je hra na 3 a menej dotykov. Ďalej nám pomohla aj častejšia streľba zo strednej vzdialenosti. Prekvapili ma viaceré zakončenia ľavou nohou. Inokedy by sme si loptu stále prehadzovali na silnejšiu nohu, ale postupne chápeme, že používať obe nohy je veľké plus. Našemu súperovi sa podarilo pár nebezpečných protiútokov no dvakrát minul bránu a raz sme mali šťastie keď lopta prešla celou peťkou. Dnes bojovný výkon obohatený piatimi gólmi. 

 

Po dobre zahratej štandardnej situácie v  7’ vyhodnotil situáciu Majerník kde si nabehol na odrazenú loptu a z prvej zakončil prudkou strelou s stredu brány. (0:1)

 

50’ po výbornej akcii ktorá sa začala už na vlastnej polovici loptu výborne potiahol Mahrek, kde si vytvoril priestor na strelu a loptu namieril do pravého horného rohu brány. (0:2)

 

Aj Timovi Kyselicovi sa potvrdilo, že žiadna lopta nie je stratená. Bojovnosťou získal loptu v súboji  medzi dvoma hráčmi súpera až sa mu podarilo prekľučkovať do pokutového územia a pekným ,,lobom” upravoval skóre na (0:3), 54’.

 

Krásnu akciu v 60’ Kyselicu a Mahreka zakončoval Strečanský keď dostal finálku kde sa rútil sám na brankára a s prehľadom si ho položil na zem a zakončoval do prázdnej brány. (0:4)

 

V poslednych minútach, kde sa zápas iba dohrával sme stále nepolavovali a hrali do posledných sekúnd zápasu. A to sa nám aj vyplatilo keď výborne zapracoval individuálne Magula a centrovaná lopta si našla Lucasa Obucha, ktorý už len kozmeticky upravoval na konečných (0:5).

 

Chcem všetkým poďakovať za predvedený výkon. Nesklamal nikto. Najviac výkonmi potešili Kyselica a Hátrik.

 

Hodnotil: tréner Šimon Pažík

Share this post

Leave a Reply