Leopoldov U15 – Cfm JA ObFZ U15    1:3 (1:3)

Góly: 9.min, 13.min Sedlák
         21.min Bučko
Zostava: Pripko, Obuchová, Adamec, Žitňanská, Melicher, Urbanovský, Garafa, Gogol, Šurín, Sedlák, Bučko, Kováčik, Augustín, Fořt, Malík
V 9. kole sme si zmerali sily s  mužstvom Leopoldova, ktoré sa nachádzalo na poslednej priečke.
Do zápasu sme išli s cieľom bodovať a taktiež nepodceniť súpera. Hru sme mali vo vlastných rukách a určovali sme tempo hry. Tvorili sme akcie a naša hra mala hlavu a pätu. v 9. minúte sme prvýkrát skórovali , keď naša akcia začala u Adamca a presadil sa peknou strelou Sedlák. Netrvalo dlho a vstrelili sme ďalší gól pri  ktorom výborne zapracoval Gogol, tak opäť Sedlák zakončoval presne. Výborný výkon pokračoval aj naďalej. V 21. minúte výborne zapracoval pri čiare Melicher so Šurinom a s obranou sa pohral Bučko, ktorý po individuálnom úniku do šestnástky skóroval. Všetko vyzeralo super, ale po slabom dostúpení hráčov a nedostatočnej komunikácií súper strelil gól na 3:1. Po inkasovanom góle sa už nič zásadné neudialo a išlo sa do kabín.
Do druhého polčasu sa zapojili všetci náhradníci a pokračovali sme v suverénnej hre. Chcel by som pochváliť hráčov , ktorí naskočili , veľmi dobre zapadli do zápasu. Hra bola pokojná a darilo sa nám držať loptu. Vytvorili sme si ešte šance na ktorých koncoch bol Sedlák a Fořt , ale neúspešne. Nasledovali ďalšie strely , ktoré už do siete neputovali. Vývoj zápasu sme už nepustili a tak sme sa opäť mohli tešiť z 3 troch bodov , pod ktorými si predstavím , výborné výkony hráčov. Od zápasu k zápasu je cítiť u hráčov zlepšenie, čo nás teší.
Zápas hodnotil: Asistent Trénera Adam Holán