Kopánka Trnava – FK Krakovany ObFZ U15  5:0 (4:0)

Kopánka Trnava – FK Krakovany ObFZ U15  5:0 (4:0)

Kopánka Trnava – FK Krakovany ObFZ U15  5:0 (4:0)
zostava: Tonkovič,Urbanovský, Obuchová, Beňušová, Adamec, Bučko, Gogol, Hruška, A. Žák, M. Žák, Fořt, Sadloň, Kyselica, Uváček, Magula, Strečanský
V 14. kole, sme po zimnej prestávke nastúpili na ihrisku Kopánky. Po dobrej príprave sme sa tešili na dobrý zápas u posilneného súpera.
Do zápasu sme išli so zámerom zahrať dobrý zápas a byť kombinačne vyspelý. No však sa nám ani jedno z toho nepodarilo. V stretnutí sme pôsobili pohodlne , nezáujem bojovať, spracovať si loptu a skúsiť kombinovať. Súper nás zavrel na polovičke a my sme robili chybu za chybou. Najväčšia slabina bola hra v obrane. V 11. minúte po jednoduchej krídelnej akcii sme vyhoreli na prebratí hráčov v šestnástke. O 5 minút neskôr sme opäť inkasovali, keď nakopnutá lopta za obranu sa veľmi jednoducho dostala k útočníkovi, ktorý bez problému a bez nejakého tlaku obrancu skóroval. Opäť sme sa nepoučili a hrozný výkon pokračoval, keď po ďalších 5 minútach sme opäť rozohrávali, keď lopta k brankárovi nemala razanciu. V 31. minúte sme inkasovali, keď KATASTROFÁLNE PREBERANIE HRÁČOV, KTORÝCH SME NA SÚPEROVEJ POLOVICI NECHALI 10 METROV ZA CHRBTOM. Pri situácii 3 NA BRANKÁRA  nezlyhali.
V druhom polčase sme sa snažili viacej bojovať a výkon sa zlepšil. V 41. minúte sme inkasovali rovnaký gól ako predchádzajúci!!!!! Súper hral, čo mu stačilo a stav sa nemenil. Pozitívne bolo nabehnutie do druhého od striedajúcich hráčov a výkon brankára, ktorý chytil zopár šancí. Tento zápas bol jednoducho katastrofálny a mali by sme si zobrať príklad ako nehrať! Máme pred sebou veľa roboty !
Zápas hodnotil: Tréner Adam Holán

Share this post

Leave a Reply