Podpor

Spoločnosť Respect Slovakia je aktuálne najväčšou profesionálou firmou pôsobiacou na trhu finančeného sprostredkovania v oblasti poistenia už viac ako 20 rokov. Sme jednotkou, čo do upísaného poistného, poistením chráneného majetku a počtu klientov v oblasti poistenia priemyselných a podnikateľských rizík na Slovensku.

Sme slovenská a česká skupina spoločností a už od roku 1994 poskytujeme svojim klientom služby prostredníctvom stabilizovaného tímu kvalitných odborníkov vo všetkých sektoroch poistenia dostupných na poistnom trhu.

Našou najväčšou prednosťou je schopnosť identifikovať a následne  profilovať možné riziká. Riziká eliminujeme, prevádzame ich na špecializované finančné inštitúcie – poisťovne a zaisťovne. Držíme sa nekompromisného princípu – získať pre klientov kvalitné, optimálne poistné krytie, pri vynaložení minimálnej výšky finančných prostriedkov.

NAŠE SLUŽBY
PRE VAŠU OCHRANU

Pýtate sa, či je vaše existujúce poistenie dostatočne efektívne? Poraďte sa s nami. Chránime Vás, aj v prípade poistnej udalosti, ktorú Vám pomôžeme vyriešiť. Sledujeme trh s poisteniami a garantujeme výhodné poistenie s krytím, ktoré skutočne potrebujete. Sme na vašej strane.

POISTITE SA A ZÍSKAJTE PODPORU 
PRE CFM JA

Je to jednoduché. Riadne vyplnený formulár odovzdajte klubu alebo odošlite prostredníctvom elektronického formulára.


* povinné pole