FKM Nové Zámky – CFM JA U19     1:5 (1:3)

góly: 31´Reško, 37´Š.Valo, 38´Blaško, 74´S.Valo, 76´M.Valo

Ž.K.: Orviský

30.10.2019

zostava: Baláž, Varga, Kičin, Cibulka (70´Mihalik), Motúz (30´Vido), Orviský (81´Valko), S.Valo “C“, M.Valo (85´Liška), Š.Valo, Reško (81´Krajčík), Blaško (85´Michalak)

do hry nezasiahli: Beňuš (chytal za U17)

Úvodných pätnásť minút sme nezachytili začo sme aj pykali a inkasovali sme gól po sérii zbytočných chýb – 1:0! Tento moment nás prefackal, naštartoval. Postupom času sme boli čoraz nebezpečnejší. Po centri Š.Vala vyrovnal hlavou Reško – 1:1! O pár minút neskôr sa po rýchlej akcii stredom ihriska ocitol sám pred brankárom Š.Valo a umiestnil loptu do siete – 1:2! Hneď z ďalšieho útoku sme súperovi odskočili na rozdiel dvoch gólov…spoza pokutového územia sa oprel do lopty Blaško a bolo 1:3! V druhom polčase sme nedovolili domácim vrátiť sa do stretnutia. Boli sme aktívni, no po väčšine sa hralo v strede ihriska bez vyložených šancí na oboch stranách. V záverečnej dvadsať minútovke sme sa opäť dostávali k ohrozeniu súperovej brány a dvakrát sa nám podarilo skórovať. Postupne sa tešili z gólov S.Valo, M.Valo – 1:4, 1:5! Dôležitý zápas nám vyšiel, zaslúžene sa tešíme z víťazstva. Pred nami sú však ešte dva majstráky, ktoré musíme zvládnuť.

Hodnotil: tréner Juraj Kuťka