FK Šulekovo – CFM JA 2:0 (2:0)

FK Šulekovo – CFM JA 2:0 (2:0)

Hodnotenie zápasu:

FK Šulekovo – CFM JA  2:0 (2:0)

 

22.9.2018 (13:00)

 

Zostava:

Adamec, Obuchová, Žitňanská, Tonkovičová, Urbanovský, Letko, Garafa, Bučko, Melicher, Kováčik, Žák M., Augustín, Melicher

Začiatok zápasu bol pre mňa ako trénera veľmi záhadný. Doposiaľ sme nenastupovali v tejto zostave ako dnes. No výkon ma prekvapil. Mal som radosť z bojovného výkonu. Tento zápas bol ťažký. Nie len pre tím CFM JA, ale aj pre samotného trénera. My sme hrali futbal na ktorý sa dalo pozerať a súper dával góly. A to hlavne využívanie fyzických predností domácich chlapcov. Bolo vidieť viacero individuálnych nedostatkov, ale stým vieme pracovať a odstrániť ich. Páčilo sa mi ,že aj po prehratom zápase sa ukázala sila kolektívu. Výsledok mrzel, no život ide ďalej a my sa musíme koncentrovať na ďalšie zápasy.

Preto apelujem na to, že na tréningovom procese musia byť všetci a to bez výnimiek! Často sa stretávam až doslova s vymyslenými dôvodmi vašej neúčasti na samotnej tréningovej jednotke. Žiadny športovec sa bez trénovania neposúva vpred. Preto trénujme, utužujme kolektív  aby sme reprezentovali farby CFM JA s radosťou a hlavne preto, že nás to všetkých baví.

Zápas v Šulekove ukázal ,že aj futbal môže mať ,,tŕpku príchuť´´.

No cez to všetko som bol prekvapený a hlavne spokojný z výkonu: Adamca, Tonkovičovej, Beňušovej, Žitňanskej a najlepšou hráčkou na ihrisku Emou Obuchovou.

Zápas hodnotil: Tréner Šimon Pažík

Share this post

Leave a Reply