FK Slovan Šaľa – CFM JA U19     1:3 (0:2)

góly: 23´Š.Valo, 44´S.Valo, 61´Orviský

Ž.K.: Kičin, S.Valo, Blaško
07.03.2020

zostava: Baláž, Mihalik, Orviský, Kičin, Cibulka (87´Krajčík), S.Valo “C“, Puchý, Reško (87´Motúz), Š.Valo, Vido (61´Brezina), M.Blaško (83´Bero)

Úvodné jarné kolo sme odohrali na umelej tráve v Šali. Bol to náročný zápas, ktorý sme však zvládli. V prvých minútach nám hra viazla, pretože sme robili zbytočné chyby (nepresné prihrávky). Postupom času sme sa začali presadzovať a boli nebezpeční. Skóre stretnutia otvoril Š.Valo po prihrávke Blaška – 0:1! Tesne pred odchodom do kabín sme strelili aj druhý gól. Peknú, rýchlu akciu po osi Cibulka, Blaško, Vido zakončil S.Valo – 0:2! Druhý polčas sa hralo prevažne medzi šestnástkami bez výraznejších šancí. K ohrozeniu domáceho brankára sme sa dostávali hlavne po štandardkách. Presná strela Orviského z priameho kopu znamenala navýšenie skóre – 0:3! Súper dokázal o chvíľu odpovedať a upravil výsledok na konečných 1:3! Chlapcom gratulujem k víťazstvu, tri body si zaslúžiliň

Hodnotil: tréner Juraj Kuťka