Ž.K.: 58´S.Valo, 69´Š.Valo

10.11.2018

zostava: K.Krajčík, Klein, Kičin, Varga, P.Krajčík, M.Blaško “C“, Hečko, M.Valo, Š.Valo (70´Michalak), Prvý (70´Frankovič), S.Valo

do hry nezasiahli: Baláž, Bero

Do zápasu sme sa dostali hneď od úvodného hvizdu výborne pískajúceho rozhodcu. Boli sme silnejší na lopte a dostávali sme sa k ohrozeniu domáceho brankára. Pri dvoch príležitostiach nám chýbali ku gólu len centimetre, konkrétne S.Valovi a Prvému. V sľubnej šanci sa ocitol aj M.Valo na hranici pokutového územia, avšak zvolil nesprávne zakončenie. Naopak z ojedinelej návštevy našej polovici súper otvoril skóre, keď dokázal využiť komfortný priestor v strede obrany – 1:0! Nasledovala séria rohových kopov, pri ktorých sme mali byť dôraznejší a mohli sme skórovať. Výbornú príležitosť na vyrovnanie mal Hečko, no mieril mimo brány. Ten istý hráč sa nakoniec z gólu tešil o pár minút neskôr – 1:1! V druhom polčase sme pokračovali v aktivite, väčšinu času sme mali hru pod kontrolou. Predviedli sme viacero pekných kombinácií a po jednej z nich vystrelil M.Blaško, ale goalman Levíc bravúrne zasiahol. Potom sme urobili chybu pred šestnástkou, čo súper okamžite trestal – 2:1! Aj napriek tomu sme mohli tento duel otočiť. Najskôr z desiatich metrov prekopol M.Blaško a strela Michalaka iba tesne minula bránu. Do konca zápasu sme z územnej prevahy nič nevyťažili a domov odchádzame sklamaní a bez bodov.

Čo rozhodlo? Efektivita domácich + naša nemohúcnosť v zakončení a zbytočná nervozita!

Zápas hodnotil: Tréner Juraj Kuťka