FK Levice – CFM JA U17 0:1 (0:1)

gól: 36´Cibulka
Ž.K.: 27´F.Valo
10.11.2018 zostava: Beňuš, Mlynár, F.Valo, Cibulka, Malina (48´Sedlák), R.Blaško (60´Mojžiš) , Klampár, Moravčík (51´Cesnek), Vido “C“, Liška (55´Karaba), Mihalik

V tomto zápase sa stretli mužstvá, ktoré sa pohybujú na popredných priečkach tabuľky. Po dvoch prehrách sme chceli v poslednom stretnutí minimálne bodovať. Od začiatku sme boli na ihrisku koncentrovaní a plní odhodlania. Do desiatej minúty sme si vypracovali tri sľubné príležitosti. Najskôr zaváhal Moravčík po prihrávke Vida, potom z dobrej pozície prestrelil Vido a nakoniec Liška nedôrazne zakončil po centri Mihalika. Najväčšiu šancu mal Mihalik po rohovom kope Klampára, ale z päťky hlavičkoval nepresne. Ďalšiu gólovú hlavičku v podaní Vida zlikvidoval brankár Levíc. Pred odchodom do kabín sa nám predsa len podarilo skórovať – strela Cibulku z 20 metrov našla svoj cieľ – 0:1! Druhý polčas bol skôr boj medzi šestnástkami s množstvom osobných súbojov a s minimom nebezpečných príležitostí na oboch stranách. My sme mali dve šance… 1. po priamom kope Vida sa dostala odrazená lopta k F.Valovi, ale ten ju do brány nedostal; 2. F.Valo nás mohol gólom upokojiť aj v závere, no v dobrej pozícii ho zradil prvý dotyk. Defenzívna činnosť nášho tímu súperovi nedovolila vyrovnať a tak sa tešíme z cenného víťazstva.

Zápas hodnotil: Tréner Juraj Kuťka