FK Krakovany ObFZ U15 – OŠK Smolenice    6:0 (1:0)

FK Krakovany ObFZ U15 – OŠK Smolenice    6:0 (1:0)

FK Krakovany ObFZ U15 – OŠK Smolenice    6:0 (1:0)

Góly: Sedlák 11.,56.,57., Lenický 39., Brezina 49., Gogol 60.

Nominácia : Adamec, Obuchová, Beňušová, Melicher, Urbanovský, Gogol, Bučko, Tonkovičová, Majerník, Fořt, Brezina, Hornák, Sedlák, Lenický

V 15. kole sme na domácom ihrisku hostili Smolenice.

Do zápasu sme nastúpili so zdravým sebavedomím a kombinačnou hrou. V 11. minúte po presnej prihrávke od Urbanovského si poradil s brankárom Sedlák. Naďalej sa nám darilo tvoriť krídelné akcie,ale výborné spätné nahrávky do šestnástky od Brezinu a Sedláka gólom neskončili.

Do druhého polčasu sme nastúpili koncentrovane a v 39. minúte krásnou strelou spoza šestnástky skóroval Lenický. Naďalej sme mali hernú prevahu a súpera sme nepúšťali do šancí. V 49. minúte po rohovom kope si výborne nabehol Hornák. V 56. minúte sa opäť podarilo skórovať Sedlákovi, ktorý sa tešil aj o minútu neskôr, keď využil chybu domácich. V 60. minúte po krídelnej akcií strelil posledný gól Gogol, ktorý z päťky obstrelil brankára.

Chcel by som pochváliť tím za predvedenú hru a tímový  výkon. Majerník, Sedlák a Beňušová podali výborné výkony. Súpera sme nepustili do žiadnej príležitosti a  tvorili množstvo gólových šancí, ktoré boli aj premenené. Podarilo sa nám napraviť si chuť po zbabranom minulom kole.

Share this post

Leave a Reply