gól: 13´O.Hečko

Ž.K.: –

09.03.2019

zostava: M.Hečko, Klein, Kičin, Varga, Mihalik , Orviský, Š.Valo, M.Valo, Frankovič, O.Hečko, S.Valo “C“

Úvodná desaťminútovka patrila jednoznačne domácim, ktorí boli za svoju aktivitu odmenení gólom po rohovom kope – 1:0! Hneď v zápätí mohol skóre vyrovnať S.Valo po centri O.Hečka, ale sám na “päťke“ zakončil nepresne. Vyrovnávajúci moment prišiel v trinástej minúte, keď dlhý aut Kleina naštartoval O.Hečka a ten preloboval vybiehajúceho brankára súpera – 1:1! V prvom polčase si už oba tímy nevypracovali nijakú vyloženú príležitosť. Brankári boli v permanencii hlavne pri štandardných situáciách. Po zmene strán sme videli bojovný futbal, ktorý sa prevažne odohrával medzi šestnástkami. Domáci mohli skórovať po peknej akcii stredom ihriska, no M.Hečko vyrazil nebezpečnú strelu na roh. Bola to jediná strela Bánoviec v druhom polčase, pretože do ničoho ďalšieho sme súpera nepustili. Naopak my sme mohli rozvlniť sieť domácich až trikrát: 1.technická strela Š.Vala skončila iba na brvne, následná dorážka Frankoviča síce skončila gólom, ten však pre offside neplatil (tam si musíme postrážiť líniu), 2.po priamom kope Orviského vyhral Klein súboj s brankárom, lopta sa dostala k M.Valovi, ktorý mal odkrytú celú bránu, no z 10metrov prestrelil, 3.po kolmici Š.Vala sa dostal do úniku O.Hečko, ktorý obišiel aj brankára, mal pred sebou iba prázdnu bránu, ale neskóroval! Ak nedokážeme premieňať takéto tutovky, nezaslúžime si ani vyhrať!!! Pričom si myslím, že sme odohrali celkom dobrý zápas (z bodom však spokojný byť nemôžem). Samozrejme aj domáci ukázali, že futbal hrať vedia, čím prispeli ku kvalite stretnutia. Pochvalu si zaslúži aj rozhodcovská trojica.

Zápas hodnotil: Tréner Juraj Kuťka