29.9.2018 MZ 10:00
CFM JAU15 – ČFK Nitra 4:1 (1:1)
Góly: Gál 2, Dadík 2
Zostava: Uvaček, Rechtorik, Sedlak, Brezina, Kubica, Lenicky, Šulovský, Dadik, Ostrovsky (62.Zuskin) , Marušic (50.Hornak), Gál
Hodnotenie: Prišiel k nám super, ktorí este neprehral, bol fyzicky veľmi vyspelý a na tom mal založený cely herný prejav. Veľa osobných súbojov, jednoduchý prechod do utoku nakopavanymi loptami za našu obrannú líniu a čakanie na naše chyby. Jednu takú využil hneď v 2. min, ked Sedlak zlým pozicnym postavením pri autovom vhadzovaní, pustil súpera do pokutového územia a bolo 0:1. Prvý polčas sme sa len ťažko dostavali k bráne súpera, lebo pri držaní lopty dochádzalo k častým stratám a to hlavne našimi nepresnymi prihrávkami. Viazla nám kombinácia a prechod do utoku bol veľmi komplikovaný. Aj napriek tomu sme boli nebezpečný pred bránou súpera a vypracovali sme si niekoľko dobrých príležitosti, ktoré sme však nedokázali využiť. Gól sa nám podarilo streliť az v úplnom zavere prvého polčasu. Po zlej rozohrávke súpera, sme dobrým napadanim získali loptu, Dadik prihral Gálovi a ten krásnym gólom vyrovnal. Druhý polčas sme zvládli výborne, čakali sme na svoju šancu a Ta prišla po vylúčení súperovho hráča. Po rýchlom protiútoku, ked super zahrával rohový kop, Gál streli gól, po samostatnom nájazde. Super aj v oslabení hral ďalej nátlakovou a agresívne. Chalani však dnes tímovým výkonom zapas zvládli, vyrovnali sa súperovi v agresivite a pridali este dva góly v závere stretnutia.
Patrí im za to vďaka a toto víťazstvo nas musí nakopnúť k este lepšiemu prístupu v tréningovom procese.
Trener: Peter Majerník