góly: 63´,67´Frankovič, 3´Prvý, 45´M.Blaško, 83´Varga

Ž.K.: –

11.05.2019

zostava: Baláž, Klein, Kičin, Varga, P.Krajčík (75´K.Krajčík), Orviský, O.Hečko, Prvý, Michalak (81´Bero), M.Blaško “C“ (64´M.Valo), Frankovič

Vstup do stretnutia nám vyšiel na výbornú. Už v tretej minúte sa po prihrávke Kleina dostala lopta k Prvému, ktorý strelou z hranice šestnástky otvoril skóre – 1:0! Tento gól nás nakopol a vytvárali sme si jednu šancu za druhou, ale v koncovke sme zlyhali – konkrétne O.Hečko, Prvý, M.Blaško. A boli sme za to potrestaní. Súper mal štandardnú situáciu, ktorú výborne rozohral a vyrovnal – 1:1! Po tomto momente naša hra upadla, kazili sme jednoduché prihrávky bez tlaku súpera. V záverečných minútach prvého polčasu sme sa opäť dostali do hry, hosťujúci tím sme zavreli na ich polovici ihriska. Našťastie sme dokázali aj skórovať, keď Hečko našiel M.Blaška a ten v páde upratal loptu do siete – 2:1! Po zmene strán sme hrali koncentrovane a s chuťou. M.Blaško trafil iba tyčku po centri O.Hečka. Na rozdiel dvoch gólov sme súperovi ušli po góle Frankoviča, ktorému prihral Michalak – 3:1! O pár minút neskôr sa presadil opäť Frankovič, keď umiestnenou strelou nedal šancu brankárovi Salíb – 4:1! Piaty presný zásah zaznamenal po peknou sóle Varga – 5:1! Až na pätnásť minútový výpadok v prvom polčase sme v zápase dominovali a zaslúžene zvíťazili.

Hodnotil: tréner Juraj Kuťka