góly: 36´, 79´M.Blaško, 28´Prvý, 51´Reško

Ž.K.: –

01.06.2019

zostava: K.Krajčík, Klein (46´Reško), Kičin, Varga, P.Krajčík (64´Motúz), Orviský, Š.Valo, O.Hečko, Prvý, M.Valo, M.Blaško “C“

do hry nezasiahol: Bero

Úvodné minúty boli rozhárané, všetko sme hrali silene dopredu, nevedeli sme podržať loptu. V prvej dvadsaťminútovke sme sa do šancí dostávali hlavne po individuálnych akciách – strela Kleina do brvna, prienik M.Vala so strelou tesne mimo, akciu Hečka zakončil M.Blaško iba do brankára. Gólový moment prišiel po kolmici M.Vala, na ktorú si nabehol Prvý a skóroval – 1:0! O pár minút neskôr sme sa tešili aj druhýkrát – po rýchlom rozohratí rohového kopu a centri Orviského rozvlnil sieť M.Blaško – 2:0! Vstup do druhého polčasu sme mali dobrý. Pekná krídelná akcia z pravej strany znamenala náš ďalší úspech – po spätnej prihrávke Vargu skóroval Reško – 3:0! Onedlho mohol ten istý hráč navýšiť skóre, no ani na dvakrát neprekonal brankára hostí. Súper dokázal znížiť stav po strele z hranice pokutového územia – 3:1! Na tento moment sme reagovali gólom M.Blaška z penalty, ktorú vybojoval Varga – 4:1! Posledné slovo však mala Beluša keď zo štandardky upravila výsledok na konečných 4:2!

Hodnotil: tréner Juraj Kuťka