Ž.K.: Orviský
05.10.2019

zostava: Baláž, Varga, Kičin, Cibulka (64´Valko), Mihalik (61´Krajčík), Orviský, Š.Valo, M.Valo, S.Valo “C“ (58´Reško), Vido, Liška (64´Michalak)

do hry nezasiahol: Blaško, Beňuš (chytal za U17)

Prvý polčas patril jednoznačne nám. Aspoň, čo sa týka vyložených príležitostí. V hlavnej úlohe bol S.Valo, ktorý z piatich tutoviek prekonal brankára hostí iba jedenkrát. Gólový moment prišiel už v desiatej minúte. Po priamom kope Orviského sa lopta odrazila k Liškovi, ktorý našiel spomínaného S.Vala a my sme sa ujali vedenia – 1:0! Ďalšie dve vyložené šance mal Vido, ktorý jednu z nich premenil, keď potrestal chybu súpera pri rozohrávke – 2:0! Po zmene strán sa na ťažkom teréne viac bojovalo ako hralo. Príležitosti na skórovanie boli, ale ich realizácia bola zlá. Mrzí ma inkasovaný gól v záverečných sekundách zápasu.

Dôležité víťazstvo, chalanom gratulujem k trom bodom.

Hodnotil: tréner Juraj Kuťka