Ž.K.: Varga, M.Hečko, Frankovč, Orviský

16.03.2019

zostava: M.Hečko, Klein, Kičin, M.Blaško (62´P.Krajčík), Varga, O.Hečko, M.Valo, Š.Valo , Orviský, S.Valo “C“, Frankovič (46´Prvý)

do hry nezasiahol: K.Krajčík

Zápas bol do istej miery ovplyvnený silným vetrom, čo v niektorých okamihoch sťažovalo prácu s loptou hráčom na ihrisku. Na rozdiel od minulého majstráku sme zachytili úvod stretnutia. Boli sme aktívni, ujali sme sa vedenia hneď v štvrtej  minúte, keď S.Valo vyhral súboj s brankárom Štúrova a M.Valo poslal loptu do siete – 1:0! Do pätnástej minúty malo byť po zápase, rozhodnuté…ale naše tutovky sme trestuhodne zahodili. A potom dve naše hrubé chyby rozhodli o výsledku – 1:2! V druhom polčase sme boli väčšinu času na súperovej polke, chceli sme vyhrať, no bez gólov to nie je možné.

Zápas hodnotil: Tréner Juraj Kuťka