Ž.K.: –

08.09.2019

zostava: Baláž, Motúz (62´Liška), Kičin, Varga, Mihalik, Orviský, Š.Valo, M.Valo, Reško (53´Vido), S.Valo „C“, Blaško (82´Bero)

do hry nezasiahli: Beňuš, Cesnek (hrali za U17)

Od začiatku zápasu sme aktívne napádali hostí, čo im robilo problémy. Dokázali sme získavať lopty, vďaka čomu sme sa dostávali k ohrozeniu súperovej brány. Vytvorili sme si viaceré 100% príležitosti, ale ich premieňanie bolo žalostné. Postupne zlyhali Blaško, Š.Valo, M.Valo, Reško, S.Valo, Orviský. Už v prvom polčase malo byť rozhodnuté. V záverečných minútach sa ešte blysol výborným zákrokom Baláž, ktorý nás zachránil od inkasovaného gólu. Po zmene strán to bol viac menej boj samých so sebou. Veľmi sme túžili vyhrať, no zbytočne nás ovládla nervozita a potom to nešlo tak ako sme chceli – bolo to také silené. Doslova vykúpenie prišlo v 69 minúte. Po faule na Lišku sa k priamemu kopu postavil Orviský a jeho prudkú strelu jemne tečoval do brány S.Valo – 1:0! S.Valo mohol pridať aj druhý gól, no nariadený pokutový kop nepremenil. Víťazstvo sme si jednoznačne zaslúžili. Mrzieť nás však musia nepremenené šance…dnes nám to na tie tri body našťastie stačilo. Teší ma, že dokážeme jazdiť celý zápas, že sa dokážeme pobiť o výsledok!