Ž.K.: S.Valo, Š.Valo
17.08.2019

zostava: Baláž, Varga (84´Liška), Kičin, Cibulka, Mihalik (72´Krajčík), Orviský (64´Blaško), Š.Valo, M.Valo (68´Valko), Vido, Reško (55´Michalak), S.Valo “C“

do hry nezasiahli: Motúz, Bero, Beňuš (chytal za U17)

Zápas sa mi hodnotí veľmi ťažko, pretože sme počas celého stretnutia nedokázali výraznejšie zatlačiť súpera. Prvých desať minút sme síce mali miernu prevahu, no bez dobrej šance. Potom sa hra začala vyrovnávať a dovolím si tvrdiť, že Bánovce pôsobili futbalovejším dojmom. Hráči hostí boli rýchlejší, živší, robili nám problémy, no ich snaha končila vždy pred pokutovým územím, kde celkom slušne pracovala naša obrana. Myslím si, že tento duel nám vyhrala pozorná defenzívna práca mužstva. O jediný presný zásah stretnutia sa postaral ešte v prvom polčase S.Valo umiestnenou strelou – 1:0! Zápas s množstvom osobných súbojov mal tempo, ale “zdobilo“ ho aj veľa nepresností. Viacerí hráči si nesplnili svoje povinnosti, čo sa negatívne prejavilo na ihrisku. Bol to ťažký pôrod so šťastnou trojbodovou koncovkou.

Hodnotil: tréner Juraj Kuťka