góly: 32´M.Blaško, 65´Prvý, 74´ Bero

Ž.K.: –

27.04.2019

zostava: Baláž (75´K.Krajčík), Klein, Kičin, Varga, P.Krajčík (61´Bero), Orviský, Š.Valo, O.Hečko, Prvý, M.Blaško “C“ (75´Motúz), S.Valo (79´Frankovič)

Úvodných pätnásť minút sme sa na ihrisku hľadali. Prebrala nás akcia z pravej strany, keď prihrávka S.Vala našla M.Blaška, ktorý však prestrelil prázdnu bránu. O chvíľu neskôr ten istý hráč zakončil hlavou iba do brvna. Potom sa hostia dostali do dobrej príležitosti, no našťastie neskórovali. M.Blaškovi to vyšlo až na tretí pokus, keď hlavou rozvlnil sieť po rohovom kope Orviského – 1:0! V závere polčasu mal ešte dve 100% šance O.Hečko, ale v oboch prípadoch zlyhal. Druhé dejstvo sme začali ako to prvé – zaspato. Nakopol nás až druhý gól Prvého, ktorý sa blysol individuálnym prienikom – 2:0! Hneď z nasledujúceho útoku sme mohli skórovať, keď Varga našiel M.Blaška, ktorý však v koncovke zaváhal. Tretí presný zásah pridal nakoniec až Bero, po centri Kleina – 3:0! Bodku za stretnutím mohli dať Frankovič s Motúzom, no vo výborných streleckých pozíciách nechali vyniknúť brankára Hlohovca. Po dvoch prehrách sme konečne zvíťazili…zaslúžene!

Hodnotil: tréner Juraj Kuťka