góly: 13´Reško, 31´Vido, 62´Macko, 75´Liška

Ž.K.: –

11.05.2019

zostava: Beňuš, Mlynár, F.Valo, Cibulka (54´Macko), Brezina, Mihalik, Cesnek, Liška, Moravčík, Reško (68´Mojžiš), Vido “C“

Od začiatku zápasu sme sa dostávali k ohrozeniu súperovej brány. Do desiatej minúty mal dve dobré príležitosti Vido, ale nepremenil ich. Následne chytil Beňuš samostatný nájazd útočníka Salíb. Úvodný gól zaznamenal Reško po peknej krídelnej akcii a prihrávke Mihalika – 1:0! Onedlho sa individuálnou akciou blysol Liška, no jeho krížna strela iba tesne minula svoj cieľ. Upokojujúci druhý gól strelil Vido po prihrávke Reška a nezištnom prepustení Moravčíka – 2:0! Pred odchodom do kabín stihol ešte opečiatkovať konštrukciu brány hlavou Mihalik. Druhý polčas sme začali aktívne, Vidovu strelu vyhlavičkoval obranca hostí z bránkovej čiary. Aj v ďalších minútach sme boli lepším tímom, vedeli sme sa dostať do šancí. Na rozdiel troch gólov upravil pekným volejom Macko – 3:0! Bodku za stretnutím dal Liška po vyšachovaní obrany súpera dvojicou Brezina, Mihalik – 4:0! Podali sme solídny výkon, pričom viacero akcií bolo ukážkových, mrzia ma však tutovky, ktoré sme trestuhodne pozahadzovali.

Hodnotil: tréner Juraj Kuťka