CFM JA U17 – FK Bánovce     1:1 (0:0)

gól: 78´Cibulka

06.08.2018

zostava:   Beňuš, Malina, F,Valo “C“, Cibulka, Michalak, Moravčík (52´Liška), R.Blaško (52´Klampár), Kravárik (61´Mojžiš), Cesnek (50´Karaba), Vido, M.Valo

V tomto zápase sme boli lepším tímom, no doplatili sme na nepremieňanie 100% príležitostí. Stretnutie sme mohli rozhodnúť už v prvom polčase, no nestalo sa tak. Dvakrát naša snaha skončila na konštrukcii súperovej brány, dvakrát sme sa ocitli sami pred brankárom a vo viacerých prípadoch sme nedokázali prepáliť hradbu tiel alebo sme zakončili nepresne. Polčasových 0:0 neodzrkadlovalo dianie na ihrisku. Aj v druhom dejstve sa obraz hry nezmenil. Dobývanie brány Bánoviec pokračovalo, no v koncovke nám to nevychádzalo podľa predstáv. Hostia hrozili z brejkov, ten prvý ešte nevyužili, ale ten druhý už áno a my sme prehrávali 0:1! Bola to pre nás “pekná“ facka a samozrejme nezaslúžená – no smola, taký je futbal. Som rád, že sa chalani nevzdali, makali ďalej a v záverečných minútach sa im podarilo aspoň vyrovnať, keď Cibulka preloboval vybiehajúceho goalmana súpera.

Dnes sme stratili dva body a hostia ten jeden získali!

Zápas hodnotil: Tréner Juraj Kuťka