Ž.K.: –

27.04.2019

zostava: Klampár, Mlynár, F.Valo, Cibulka, R.Blaško, Mihalik (55´Reško), Cesnek, Michalak, Moravčík, M.Valo, Vido “C“

do hry nezasiahol: Liška

Od začiatku zápasu sme mali hernú prevahu. Zaslúžene sme sa dostali aj do vedenia, keď M.Valo pozvŕtal obranu Hlohovca, pekným centrom našiel hlavu Mihalika, ktorý nemal problém skórovať – 1:0! Hostia sa zamerali na defenzívnu činnosť a spoliehali sa na brejky. Po kolmej akcii stredom ihriska nás od vyrovnania zachránil dobrým zákrokom Klampár. V prvom polčase mal dvakrát gól na kopačkách Michalak, no nepodarilo sa mu rozvlniť sieť. Po zmene strán sme chceli rozhodnúť. Z priameho kopu nastrelil iba tyčku Vido, ďalšiu 100% príležitosť zahodil M.Valo a tak sme pykali. Súper nás potrestal gólom zo štandardky – 1:1! Do vedenia sme sa dostali po centri Cesneka a hlavičke Reška – 2:1! No hneď v zápätí sme po zbytočnom faule inkasovali z pokutového kopu – 2:2! V tomto stretnutí sme stratili dva body a hostia ten jeden získali. Za herný prejav, hlavne v prvom polčase, sa však hanbiť nemusíme!

Hodnotil: tréner Juraj Kuťka