CFM JA U15 Obfz  –  Zeleneč U15    2:4 (2:1)

CFM JA U15 Obfz  –  Zeleneč U15    2:4 (2:1)

CFM JA U15 Obfz  –  Zeleneč U15    2:4 (2:1)
Góly: 5.min. Dadík, 18.min Urbanovský
Zostava: Tonkovič, Malík, Adamec, Melicher, Bučko, Šurin, Garafa, Gogol, Urbanovský, Daniel, Dadík, Obuch, Žák
V 13. kole  sme nastúpili na domácom ihrisku proti celku Zelenča, ktorý sa nachádzal na 10. priečke.
Do zápasu sme nastúpili s absenciou kľúčových hráčov. Súper bol dobre fyzicky stavaný a od začiatku sme bojovali viacej sami so sebou ako so súperom. Nahrávky neboli razantne, spracovanie pomalé , pohyb slabý a nedôrazné súboje. Napriek tomu sme po skvelej individuálnej akcii Dadíka skórovali na 1:0. V 18 minúte sme inkasovali po nešťastnom zblokovaní centra do vlastnej brány. Hra sa odohrávala na našej polovici a len sporadicky sme sa dostávali do akcií. V 32. minúte výbornú nahrávku od Dadíka dostal Urbanovský, ktorý využil zlé vybehnutie brankára a šikovne ho potrestal.
Cez polčas sme si povedali chyby a chceli sme to zlepšiť . To sa však nedialo a pokračovali sme v zlom výkone naďalej. V 50. minúte bol stav vyrovnaný, keď po vyrazení lopty sme nezachytili pohyb v šestnástke a súper jednoducho skóroval. Netrvalo dlho a Zeleneč sa znova tešil z gólu o 2 minúty neskôr. Obrana bola nedisciplinovana a neplnila si svoje úlohy. Už sme iba odovzdane dohrávali, keď opäť ťažili protihráči z našeho nedôrazného. Ten si spravil z našej obrany kužele a jednoducho skóroval. Na šťastie to bol posledný zásah a náš slabý výkon skončil.
Z našej hry a celého zápasu sme sklamaní lebo s takýmto nasadením neexistuje nastúpiť na ihrisko. O to viac to bolelo, keď sme po dobrom výkone z minulého zápasu sklamali všetkých čo prišli pozrieť na zápas. Nejakú svetlú výnimku by som hľadal ťažko.
Zápas hodnotil: Asistent trénera Adam Holán

Share this post

Leave a Reply