CFM JA U15 Obfz – ŠK Modranka U15 3:0 (1:0)

CFM JA U15 Obfz – ŠK Modranka U15 3:0 (1:0)

FK Krakovany U15 Obfz – ŠK Modranka U15 3:0 (1:0)
Zostava: Tonkovič, Adamec, Melicher, Urbanovský, Gogol, Tonkovičová, Obuchová, Brezina, Dadík, Rechtorík, Marušic, Bučko, Kováčik, Beňušová, Mucina, Lenický
V 12.kole sme privítali na domácom ihrisku ŠK Modranku. Náš súper sa nachádzal na 2. priečke, iba s 5 inkasovanými gólmi a v kolónke prehry mu svietila nula.
Do zápasu sme vstupovali s jasným cieľom, prelomiť obranu súpera. Podarilo sa nám to už v 9. minúte, keď po výborne kopnutom rohovom kope, si nabehol Rechtorik  a hlavou skóroval. Naďalej sme pokračovali v našej hre, súpera sme do šancí nepúšťali a tvorili sme si ich stále viac. Mokrý terén nám nepomáhal a častokrát nám lopta odskočila v najnevhodnejšom momente. Ďalšie šance sme nevyužili ako napríklad pri šanci Gogola  lopta skĺzla, Dadík v príležitosti trafil iba tyč , pri hlavičke Brezinu zasahoval hráč na bránkovej čiare.
Do druhého polčasu sme chceli pokračovať vo výkone, čo sa nám aj darilo. V 42. minúte nás dostal do pohody Rechtorik, keď šikovne prestrčil loptu za chrbát brankára. Hra sa upokojila a držali sme ju v našich rukách. Súpera sme do šancí nepustili, ale boli sme to opäť my, kto si šance vytváral.  V 56. minúte sa po pravej strane tvorila akcia, keď zakončeniu na prvú tyč, nič nechýbalo a Rechtorik pridal ďalší gól. Do konca zápasu sa už nič zásadné neudialo a Modranka si pripisovala prvú prehru.
Chcel by som pochváliť a poďakovať všetkým zúčastneným hráčom za ich výkony. Taktiež by som chcel vyzdvihnúť prácu brankára, ktorý dobre čítal hru a pomáhal obrane. Obraz hry bol skvelý, hra mala hlavu aj pätu, len škoda toľkých nepremenených šancí.

Share this post

Leave a Reply