CFM JA U15 OBFZ – FK Zvončín4:2   (3:0)

CFM JA U15 OBFZ – FK Zvončín4:2   (3:0)

Hodnotenie zápasu:

CFM JA U15 OBFZ – FK ZVONČÍN 4:2   (3:0)

 

Góly: 5´ Brezina, 10´ Lenický, 17´ Gogol, 66´ Bučko

 

19.9.2018 (17:00)

 

Zostava:

Pripko, Obuchová, Žitňanská, Brezina, Lenický, Ostrovský,Tonkovičová, Hruška, Hornák, Urbanovský, Letko, Gogol, Bučko, Melicher, Kováčik

 

Od začiatku zápasu bola na našich kopačkách viditeľná  výrazná dominancia. Držanie lopty a množstvo šancí prispievali k nášmu učebnicovému výkonu. Úvodných dvadsať minút sa náš súper nedostal k lopte. Prvý gól sme zaznamenali už v piatej minúte, keď Brezina svojou nekompromisnou hlavičkou nedal šancu brankárovi hostí. Náš tlak sa stupňoval a nadväzoval nato aj ďalší gól Matúša Lenického v desiatej minúte. Nášho oponenta zo Zvončína sme uzavreli na vlastnej polovici a prekvapovali  ďalšími hernými kombináciami a individuálnymi prienikmi . To trvalo do sedemnástej minúty, keď po krásnom prieniku a napokon centru Alana Urbanovského zakončoval Gogol. Schopnosti gólmana hostí preveril Hruška, ktorý určite ,,pohladil oko diváka´´ a to ďalekonosnou strelou ktorá i s prispením trochou šťastia neskončila za bránkovou čiarou. V prvej polovici dnešného duelu sa už nič vážne nestalo. Spokojnosťou futbalových nadšencov i rodičov sme do kabín  odchádzali spokojný s výsledkom tri nula.

Prestávka nám zjavne nedopomohla. Naskočili sme mierne zaspatý. Súper podnikol svoje prvé vážne šance s ktorých sa mu podarilo aj dvakrát skórovať a ,,zamiešať karty´´. Nasledoval mierny tlak, ktorý sme si napokon dokázali ustrážiť a odpovedať hernou kvalitou. Zvyšok zápasu sa len dohrával a nič vážne sa už nestalo. Na záver sme si vypracovali šancu, kde sme sa od vlastnej polovici dostali k súperovej bráne štyrmi prihrávkami spolu s individuálnym presadením Brezinu zakončeným tvrdou strelou, ktorú brankár hostí vyrazil iba na kopačku Bučku, ktorí len spečatil naše konečné vystúpenie gólom do prázdnej brány. Neposlednom rade by som chcel poďakovať rodičom, ktorí počas celého zápasu pôsobili disciplinovane a tvorili príjemnú futbalovú atmosféru.  

Výkonom potešili: Brezina, Hruška, Hornák, Tonkovičová, Urbanovský, Lenický, Ostrovský  a Gogol. Nikto nesklamal a preto si z dnešného zápasu odnášame zaslúžene tri body.

Zápas hodnotil: Tréner Šimon Pažík

Share this post

Pridaj komentár