CFM JA U15 – MŠO Štúrovo U15 3:2 

CFM JA U15 – MŠO Štúrovo U15 3:2 

Hodnotenie zápasu U15

CFM JA 3:2  MŠO Štúrovo

Góly: Hornák, Kubica, Gál

Nominacia:

Tonkovič, Kubica, Rechtorík, Sedlák, Zuskin, Brezina, Ostrovský, Lenický, Gál, Urbanovský, Trebatický, Mucina, Hornák, Dadík.

V 25. kole súťaže nás čakal neľahký súper. Už podľa predchádzajúcich výsledkov Štúrova sme vedeli že ide o nevyspytateľné mužstvo, ktoré dokáže získať body v ťažkých zápasoch, no naopak zaváha v stretnutiach so slabšími súpermi. Napokon každý zápas a súper je tak ťažký, silný ako mu my dovolíme našim prístupom.

Predzápasové predpoklady sa potvrdili aj na ihrisku. Náš súper bol nepríjemný a snažil sa do konca zápasu získať body. To sa mu darilo hlavne dobrou indivilnou prácou pred naším pokutovým územím. Treba však povedať že naša obrana nepracovala dobre, útočníkom súpera sme nechávali dostatok miesta a času na prácu s loptou. Zbytočným vláčením lopty na vlastnej polovici sme sa dostávali do nepríjemných a riskantných situácií. Svojim konaním na ihrisku sme vytvárali tlak sami na seba. V tomto zápase chválim chlapcov zato že sme šli za víťazstvom až do konca, taktiež chválim snahu na ihrisku. Veľmi nerád ale znova musím však napísať  že nie všetci ktorý dnes nastúpili, odovzdali na ihrisku maximum. Viem že sa to nedá vždy. Každému nevyjde zápas podľa svojích predstáv, ale za každým platí to že snaha a chcenie, napraviť svoj výkon musí byť na prvom mieste.

Hodnotil: tréner Martin Bališ

Share this post

Pridaj komentár