CFM JA U15 2:0 Horné Saliby U15 (1:0)

CFM JA U15 2:0 Horné Saliby U15 (1:0)

CFM JA U15 2:0 Horné Saliby U15 (1:0)

 

Nominácia: Prvý, Klimo, Domin, Hátrik, Danko, Uváček, Magula, Zurek, Strečanský, Majerník, Kyselica, Obuch Lucas, Sadloň, Polák

Góly: Strečanský (28’), Zurek (52’)

 

Hodnotenie

Dnes nás čakal obzvlášť náročný zápas. Súper zo Salíb ešte nepocítili trpkosť prehry. To nás ale neodradilo všetkým ukázať, že patríme do hornej časti tabuľky. Na predzápasovej  príprave bola stanovená  jasná taktika, s ktorou sme  doslova vybehli proti nášmu oponentovi. Chceme a hlavne vieme hrať pekný kombinačný futbal, no niekedy si to komplikujeme my samy. Čo ale vidím za najväčším atribútom, ktorý nám dnes vyhral zápas ? 

Bola to chuť bojovať do posledných síl. Množstvo vyhraných osobných súbojov, časté a rýchle dostupovanie pri preberaní lopty, väčšia ponuka spoluhráčov pri zakladaní útoku a správna/zdravá agresivita. Bolo veľmi dôležité ako sme si vytvorili rešpekt u súpera dobrými, často tvrdými ale čistými zákrokmi. 

Dostali sme sa do viacero pekných gólových príležitostí, no hostí podržal dobre chytajúci gólman. Čo ma ďalej teší, sú určite striedajúci hráči, ktorí znova našu hru oživili a prispeli tak ku zaslúženému víťazstvu. 

Všetci si zaslúžia poďakovanie za predvedený výkon. Naša práca i naďalej pokračuje, vieme,  kde máme ešte rezervy. 

Najviac potešil výkon Jakuba Hátrika a Timoteja Magulu.

 

Hodnotil: tréner Šimon Pažík

Share this post

Leave a Reply