CFM JA U15 -MŠK Považská B. U15 0:2 (0:1) 

CFM JA U15 -MŠK Považská B. U15 0:2 (0:1) 

CFM JA U15 0:2 Bánovce nad Bebravou U15 (0:1) 

 

Nominácia: Prvý, Vitek, Klimo, Domin, Hátrik, Danko, Obuch Alex, Fořt, Uváček, Magula, Zurek, Strečanský, Majerník, Kyselica, Obuch Lucas, Sadloň, Polák 

 

 

Hodnotenie 

V úvode zápasu to vyzeralo na vyrovnaný zápas. Dokázali sme sa dostať do dvoch šancí, ale zakončenia smerovali mimo bránu nášho súpera. Od tohto okamihu sa naša hra rapídne zhoršila. Nepresnosti boli skoro všade. Nevedeli sme podržať loptu, jednoducho si prihrať či vymyslieť niečo smerom vpred. Sami seba sme sa dostávali pod tlak. Čo ma najviac mrzí je, že sme vôbec nebojovali. Nikto neurobil krok navyše,aby získal loptu a niečo konštruktívne s ňou vymyslel. Štyri kopnuté štandardné situácie sme doslova odovzdali. Žiadne sústredenie či v nábehu do súperovej šestnástky alebo samotné kopnutie štandartky. 

Veľakrát sa spoliehame len na trénerove pokyny. Dostával som sa do zúfalej situácie, keď som naozaj nevedel čo kričať. Sami od seba sme navyše neurobili nič, pričom tréningový proces prebieha v súvislosti s očakávaniami. Dnes sme si naozaj nezaslúžili vyhrať. Jediný, kto si zaslúži pochvalu je Dávid Prvý. Zneškodnil viacero súperových nájazdov smerom na našu bránu, nehovoriac o situáciách na čiare. 

Nezostáva nám nič iné, len sa z prehry poučiť a pokračovať ďalej.

 

Hodnotil: tréner Šimon Pažík

Share this post

Leave a Reply