CFM JA U12 – Dubovany 2:2 (1:2)

CFM JA U12 – Dubovany 2:2 (1:2)

CFM JA U12 – Dubovany 2:2 (1:2)

Góly: Zuzek T., Hamšík

Zostava: Zurek A., Škrabák, Majerník, Marinčič, Uváček, Zurek T., Obuch, Hamšík

Hodnotenie: Od začiatku sme kontrolovali hru, solídne sme pracovali s loptou, pričom postupnou rozohrávkou od brankára sme si vytvorili viacero šancí, čoho vyústením bolo vstrelenie vedúceho gólu. Súper hral futbal založený na nakopávaní dlhých lôpt, bez akejkoľvek kombinácie, z čoho sa mu podarilo v prvom polčase vstreliť 2 góly. Chlapcov som cez prestávku nabádal, aby pokračovali v kombinačnej hre a posúvali sa za ťažiskom, i keď súper nechával svojich hráčov i 3 metre za našimi obrancami. Vysvetľoval som im, že na výsledku nezáleží a len takáto koncepcia hry nás posúva vpred, čo sa prejaví v ich ďalšom futbalovom rozvoji. Dá sa konštatovať, že v druhom polčase sa súper až na nejaké odkopnuté lopty dostával na našu polovicu len sporadicky, pričom si chlapci vytvorili viacero šancí, z ktorých sa nám na našu škodu podarilo premeniť len jednu.

I napriek remíze, si za predvedený výkon zaslúži pochvalu celé mužstvo, nakoľko sme hrali o jedného hráča menej a i napriek tomu si dovolím tvrdiť, že sme boli lepším mužstvom.

Mrzí ma, že som sa v tomto zápase nechal uniesť, ale nedovolím, aby niekto ubližoval mojim hráčom, neustále bez príčiny na nich pokrikoval a znevažoval ich výkon, napriek tomu, že sme hrali o jedného hráča menej. Na druhej strane môžem rodičom sľúbiť, že pokiaľ budem na lavičke ja, tam ich deťom ubližovať nenechám a vždy sa ich zastanem, ak ich bude niekto bezdôvodne napádať tak, ako tomu bolo dnes.

Zápas hodnotil: tréner Miroslav Obuch

Share this post

Leave a Reply