CFM JA ObFZ U15 – ŠK Blava Jaslovské Bohunice 3:2 (1:0)

CFM JA ObFZ U15 – ŠK Blava Jaslovské Bohunice 3:2 (1:0)

26.kolo 4.liga U15

CFM JA ObFZ U15 – ŠK Blava Jaslovské Bohunice U15      3:2 (1:0)

 

góly: Trebatický 2, Šulovský

zostava: Tonkovič, Hruška, Adamec, Kubica, Žák, Šulovský, Lenický,Gogol, Urbanovský, Trebatický, Fořt, Beňušová, Tonkovičová, Kováčik, Obuchová

 

V poslednom kole sme nastúpili proti súperovi z Jaslovských Buhuníc. Od začiatku zápasu sme boli lepším tímom. Darilo sa nám kombinovať a držali sme loptu. Avšak

nás protivník sa dostával do šancí, keď sme v krídelných priestoroch nepokrývali hráčov. Našťastie šance nevyužili. V 18. minúte po prieniku z ľavej strany skóroval Trebatický. Dokonca polčasu sa nič zásadné neudialo.

V druhom polčase na nás súper vybehol a dvomi gólmi otočil stav stretnutia. V 56. minúte sa odrazená lopta dostala k Trebatickému, ktorý presnou strelou dorovnal skóre zápasu. Bodka zápasu padla 2 minúty pred koncom, keď po pravej čiare prešiel Šulovský a strelil posledný gól.

V zápase sa nám darilo kombinovať a hra vyzerala vyspelo. Viacero šancí skončilo neúspešne, keď sme v zakončení vyzerali zbrklo. Celý tím podal bojovný výkon, len bohužiaľ zopár jednotlivcov sú dlhodobo mimo formy.

Hodnotil: tréner Adam Holán

Share this post

Leave a Reply