ČFK Nitra – CFMJA U17 0:2

ČFK Nitra – CFMJA U17    0:2

Góly:  69 L. Cesnek,  78 S. Brezina,

Zostava: Beňuš (40 Uváček), Mlynár(69 Bakyta),Hlinka, Valo, Rechtorík, Šulovský ( 27 Macko) , Blaško, Brezina, Cesnek, Moravčík, Zuskin

V ďalšom majstrovskom zápase na pôde ČFK Nitra sme opäť začali nekoncentrovane  a nezodpovedne. Domáci boli v úvode zápasu sústredenejší. Až po dohovore asi od 15 minúty chlapci začali hrať zodpovednejšie a hlavne sa začali venovať hre. Následne sme začali byť aj nebezpeční pred bránou súpera, z čoho vyplynuli aj niektoré nebezpečné situácie, ktoré sa ale neskončili gólom.

V druhom polčase chlapci pokračovali v slušnom výkone, čoho vyústením bola akcia L. Cesneka, ktorý bol faulovaný v pokutovom území. Pokutový kop premenil L. Cesnek až po dorážke, kde mu prvý pokus brankár domácich kryl. Následne v 78 minúte upravil na konečných 2:0 S. Brezina po peknej akcii L. Cesneka.

Hodnotil: tréner Andrej Adamčík