CFM JA U17 – FK Inter Bratislava 1:4 (0:1)

gól:  Marušic (50. minúta)

Ž.K.:  Rechtorík (49. minúta), Hornák (76. minúta)

15.08.2020

Zostava: Drobný, Hlinka, Rechtorík, Remenár, Hornák, Danko, Lenický, Fano, Zuskin “C”, Urbanovský (75. minúta Kováčik), Marušic

V hodovom zápase chlapci, ktorí prišli na zápas a odohrali ho v horúcom letnom počasí, nechali na ihrisku všetko, čo bolo v ich silách. Do 60. minúty sme udržiavali prijateľné skóre, kedy svietilo na tabuli skóre 1:2, avšak záver zápasu sme nevydržali fyzicky a súper nám strelil ešte 2 góly. Napriek tomu chlapcom nemám čo vyčítať, hrali proti súperovi, ktorý prišiel do Trebatíc s 20 – členným kádrom, čo sa odzrkadlilo v závere zápasu. Treba povedať, že Inter nás predčil v záložnej formácii, keď 3 góly strelil zo stredných centrálnych pozícií. Náš najväčší nedostatok spočíva v tom, že niektorí chlapci si neuvedomujú, že hrajú 2. dorasteneckú ligu a nie okresnú súťaž, nakoľko vidieť, že ich absolútnou prioritou nie je futbal. Ale ako sa hovorí všetko zlé je na niečo dobré a aj to zlé nás posúva dopredu, ak si zoberieme z toho to pozitívne – chlapci, ktorí berú futbal s plnou vážnosťou, poctivo trénujú a chodia na zápasy sa výkonnostne posúvajú dopredu. Za necelé 3 mesiace, čo som s chlapcami, mnohí zaznamenali futbalový progres a určite sa budú posúvať svojimi výkonmi nahor. Škoda, že sme ani jeden zápas neodohrali v plnej sile, lebo by sme mali na svojom konte určite o nejaký bodík viac. Spokojný som s chlapcami, ktorí na sebe pracujú a majú vzťah ku kolektívu, vo všetkých 3 zápasoch sme hrali mimoriadne organizovane, obetavo a bojovne.

Hodnotil: tréner Martin Javorka