góly: 42´, 47´Cesnek, 12´Michalak

Ž.K.: –

01.06.2019

zostava: Beňuš, Mlynár (61´Rechtorík), F.Valo (61´Brezina), Cibulka, Mihalik, Michalak, Liška, Cesnek (72´Má.Valo), Moravčík (68´Mojžiš), Vido “C“, R.Blaško (61´Macko)

Úvod do stretnutia nám vyšiel. Hneď v prvej minúte mohol otvoriť skóre Michalak, ale zle trafil loptu. O pár minút neskôr skončila hlavička Vida iba na brvne. Do tretice nám to nakoniec vyšlo – dravý prienik Lišku zastavili hostia faulom v pokutovom území a nariadenú penaltu Michalak bezpečne premenil – 1:0! Tento moment nás uspokojil  a do konca polčasu sa hra odvíjala medzi šestnástkami bez výraznejšej prevahy na jednej alebo druhej strane. Za zmienku stojí jedine zakončenie Mihalika do tyčky po rohu Cesneka. Aj po zmene strán sme zachytili úvodné minúty. Chybnú rozohrávku stopéra potrestal Cesnek, ktorý sa ocitol sám pred brankárom Beluše a nezaváhal – 2:0! Onedlho sa ten istý hráč tešil zo svojho druhého gólu, ktorý mu pripravil Liška – 3:0! Do konca zápasu sme mohli naše vedenie zveľadiť, ale príležitosti Vida, Michalaka, Cesneka zostali nevyužité.

Hodnotil: tréner Juraj Kuťka